Opowiadania RP

Opowiadania Roleplay - fantastyczne światy, fantastyczne postaci.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2013-01-31 21:24:35

Maffinka

Weteran

47241901
Call me!
Skąd: Equestria
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 1795

[🔒] GONE (Reaktywacjaaa~)

Tego typu opowiadanie było już na spore forum, jak niektórzy z was wiedzą, ale to będzie się różnić pod wieloma względami pomijając może świat w jakimś się odgrywa i ogólny koncept.
(A teraz popełnię straszny czyn i wstawię tu... Tekst z Wikipedii ~(O<O)~ Wybaczcie, dolega mi nieuleczalne lenistwo, to stan terminalny i za późno na jakiekolwiek próby leczenia xD)

Gone: Zniknęli – sześcioczęściowa powieść fantastyczna dla młodzieży Michaela Granta. Książka opowiada o życiu w ETAP-ie (Ekstremalne Terytorium Alei Promieniotwórczej), gdzie pewnego dnia zniknęli wszyscy, którzy mieli ponad 15 lat. Dzieci muszą same zadbać o swoje przetrwanie i godne warunki życia.

,,W mgnieniu oka wszyscy znikają… Zostają najmłodsi.
Nastolatki. Uczniowie. Niemowlęta. Nie ma nikogo poza nimi. Nagle milkną telefony. Przestaje działać Internet. Nie ma telewizji. Nikt nie wie, co się stało. Pomoc nie nadchodzi. Nastolatki nieoczekiwanie zaczynają się zmieniać. Zyskują nowe zdolności – niewyobrażalne, groźne, śmiercionośne moce – które z dnia na dzień stają się silniejsze. Których nie sposób kontrolować.

Witaj w nowym, przerażającym świecie, gdzie do głosu dochodzą najgorsze instynkty, gdzie nie ma miejsca dla słabych, a najtrudniejszym zadaniem jest pozostanie sobą…

Czas ucieka.
W dniu swoich piętnastych urodzin znikniesz...''


Mapa świata w którym odbywa się opowiadanie:

http://images5.fanpop.com/image/photos/ … 34-836.png

Mapa miasta, miejsca głównej akcji rozgrywającej się w opowiadaniu:

http://fayzworld.hostoi.com/map_perdido.png

UWAGA! Dla tych co czytali serie GONE: Opowiadanie jest na podstawie książki więc ani myślcie, z przeświadczenia, że pomagacie nawet, wprowadzać wydarzeń które miały miejsce w powieści i postaci wymyślonych przez autora. Nie jest to ograniczenie a raczej zapobieganie możliwym niezgodnością w opowiadaniu, zbędnemu chaosowi no i wbrew pozorom daje wolność <_< Bo fabuła książkowa by nas ograniczyła.

No, póki co to tyle a bardziej dokładny opis umieści się potem :3 Jak i wzór postaci i takie tam. To taka reklama i mała próbka, tak żebyście wiedzieli co chcemy ze Spamą i Derpem (Moderatorzy opowiadania poza mną) założyć.

Offline

 

#2 2013-01-31 21:36:45

Epicki25

Weteran

Zarejestrowany: 2012-12-26
Posty: 1290

Offline

 

#3 2013-01-31 21:53:53

Marsen

Weteran

Zarejestrowany: 2012-11-06
Posty: 1225

Re: [🔒] GONE (Reaktywacjaaa~)

Jestem Za. (Tylko dlatego bo jest tam tekst z wikipedii ~(O>O)~)

Offline

 

#4 2013-01-31 22:42:47

Maffinka

Weteran

47241901
Call me!
Skąd: Equestria
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 1795

Re: [🔒] GONE (Reaktywacjaaa~)

Epicki25 napisał:

Z tego co pamiętam to na Spore forum się to przyjęło choć sam tam nie pisałem. Cóż, ja wstrzymuje się od głosu.

Marsen napisał:

Jestem Za. (Tylko dlatego bo jest tam tekst z wikipedii ~(O>O)~)

Dziękuje xD To bardzo motywuje... ... Ale przynajmniej nikt nie jest przeciwko >_> To plus.

Offline

 

#5 2013-01-31 23:08:15

 Derp

Administrator

Call me!
Zarejestrowany: 2013-01-03
Posty: 1113

Re: [🔒] GONE (Reaktywacjaaa~)

Maffinka napisał:

dolega mi nieuleczalne lenistwo, to stan terminalny i za późno na jakiekolwiek próby leczenia

Mam tu parę dawek Ebokillera, myślisz że się nada?

Dziwne było by, gdyby admin był przeciw, prawda? Więc pozostawię wam, geniuszom waszego pokolenia, domyślenie się na co głosuję...


Spoiler:

Maffinka: Pobił Connora masztem i uciekł

Spoiler:

         Derp: - Zbroja. Topory. Za... *Tu zaczął liczyć na palcach.* - Jeden i trzy i dwa i dwa i trzy... Dwa! *Z dumą pokazał trzy palce.*
         Maff: *Uśmiechnęła się z satysfakcją wyczuwając łatwy interes* - ... Wiesz... Widzę, że już i tak masz tu niezły obrót i wszyscy są zainteresowani towarem jaki tu sprzedajesz. Tylko wielu z nich nie ma jakiegoś powodu, bodźca żeby zdecydować się na zakup. I teraz wkraczam tu ja. *Uśmiechnęła się tryumfalnie* Jestem człowiekiem od marketingu, reklamy itp. I mogę podnieść wydajność twojej działalności niemalże dwukrotnie! Oczywiście w zamian za drobną opłatą ale zaledwie symboliczną.
         Derp: - ... *Można by zauważyć smużkę dymu wylatującą z jego ucha.* - Kupujesz coś.
         Maff: - ... >_> ... ... No dooobraaa... Kupiłabym ... Ale wiesz, za wysoka cena. I w ogóle widziałam gdzieś podobne... *Kręci głową patrząc na asortyment orka* No i to było modne w poprzednim sezonie wszystko.
         Derp: *Wyjął zakrwawiony mieszek z tobołów i wepchnął jej go w rękę.* - Kupujesz coś.

Offline

 

#6 2013-01-31 23:14:06

Maffinka

Weteran

47241901
Call me!
Skąd: Equestria
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 1795

Re: [🔒] GONE (Reaktywacjaaa~)

Derp napisał:

Maffinka napisał:

dolega mi nieuleczalne lenistwo, to stan terminalny i za późno na jakiekolwiek próby leczenia

Mam tu parę dawek Ebokillera, myślisz że się nada?

Że czego? >_>

Offline

 

#7 2013-01-31 23:53:20

 Derp

Administrator

Call me!
Zarejestrowany: 2013-01-03
Posty: 1113

Re: [🔒] GONE (Reaktywacjaaa~)

Nawiązanie do Neuroshimy... Po prostu "stan terminalny" nie kojarzy mi się z niczym poza chorobami tam.


Spoiler:

Maffinka: Pobił Connora masztem i uciekł

Spoiler:

         Derp: - Zbroja. Topory. Za... *Tu zaczął liczyć na palcach.* - Jeden i trzy i dwa i dwa i trzy... Dwa! *Z dumą pokazał trzy palce.*
         Maff: *Uśmiechnęła się z satysfakcją wyczuwając łatwy interes* - ... Wiesz... Widzę, że już i tak masz tu niezły obrót i wszyscy są zainteresowani towarem jaki tu sprzedajesz. Tylko wielu z nich nie ma jakiegoś powodu, bodźca żeby zdecydować się na zakup. I teraz wkraczam tu ja. *Uśmiechnęła się tryumfalnie* Jestem człowiekiem od marketingu, reklamy itp. I mogę podnieść wydajność twojej działalności niemalże dwukrotnie! Oczywiście w zamian za drobną opłatą ale zaledwie symboliczną.
         Derp: - ... *Można by zauważyć smużkę dymu wylatującą z jego ucha.* - Kupujesz coś.
         Maff: - ... >_> ... ... No dooobraaa... Kupiłabym ... Ale wiesz, za wysoka cena. I w ogóle widziałam gdzieś podobne... *Kręci głową patrząc na asortyment orka* No i to było modne w poprzednim sezonie wszystko.
         Derp: *Wyjął zakrwawiony mieszek z tobołów i wepchnął jej go w rękę.* - Kupujesz coś.

Offline

 

#8 2013-02-01 15:56:12

Bezimienny

Bywalec

Skąd: Kalaan, Skaro
Zarejestrowany: 2012-12-31
Posty: 949

Re: [🔒] GONE (Reaktywacjaaa~)

Co do opowiadania to się wstrzymuję.
Ale mam wątpliwości co do składu administracji opowiadania... Maff jesteś... Zbyt leniwa, sama to stwierdziłaś. Derp, nie wątpie w waszą wyobraźnię, a w odpowiedzialnoś  i systematyczność w prowadzeniu opowiadania... Najwięcej dobrego do administracji opowiadania dodaje Spama, ale ona jest amebą...
Życzę powodzenia.


"Demony uciekają, gdy dobry człowiek idzie na wojnę.
Zapada noc i zatapia słońce, gdy dobry człowiek idzie na wojnę.
Przyjaźń się łamie, a miłość kłamie, zapada noc i ciemny mrok,
Gdy dobry człowiek idzie na wojnę."
River Song

Offline

 

#9 2013-02-01 15:58:20

Admin

Administrator

Skąd: Ashan
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 3664

Re: [🔒] GONE (Reaktywacjaaa~)

W zasadzie dochodzę jeszcze ja, choć nie zostałem wspomniany. I nie będę robić zbyt wiele dla tego konkretnego opowiadania.

Offline

 

#10 2013-02-01 16:04:54

Bezimienny

Bywalec

Skąd: Kalaan, Skaro
Zarejestrowany: 2012-12-31
Posty: 949

Re: [🔒] GONE (Reaktywacjaaa~)

Spode, mogłeś już tego nie pisać... Teraz czuję że powinienem wyrazić swoja krytyczną opinię na twój temat... Ale pisałem ją sporo razy, więc se daruję... Póki co nadal nie mam opinii na temat opowiadania, zaskoczcie mnie czymś.


"Demony uciekają, gdy dobry człowiek idzie na wojnę.
Zapada noc i zatapia słońce, gdy dobry człowiek idzie na wojnę.
Przyjaźń się łamie, a miłość kłamie, zapada noc i ciemny mrok,
Gdy dobry człowiek idzie na wojnę."
River Song

Offline

 

#11 2013-02-01 16:36:08

Domi7777

Gość

Re: [🔒] GONE (Reaktywacjaaa~)

Niezbyt mi się podoba. Wystarczy w klimatach mrocznych mocy Tajemnica Kontraktu.

 

#12 2013-02-01 18:32:35

Kot2000kot

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-12
Posty: 407

Re: [🔒] GONE (Reaktywacjaaa~)

Ja tam jestem za.


http://fc01.deviantart.net/fs70/f/2012/323/5/7/okami_signature_by_mezalira-d5lhwzu.png
Mru^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Wejherowo