Opowiadania RP

Opowiadania Roleplay - fantastyczne światy, fantastyczne postaci.


#1 2014-07-12 12:29:27

 otas1234

Użytkownik

Skąd: Fabryka Aperture Laboratories
Zarejestrowany: 2013-08-07
Posty: 21

[✕] Laboratorium

To moje mnw. Pierwsze opowiadanie także wiecie jestem początkujący...

Chyba było kiedyś takie opowiadanie na starym spore forum (jeśli jest tu jego twórca niech napisze to mi).

Jest niedaleka PRZYSZŁOŚĆ. Ludzkość bardzo dobrze wykształciła możliwości genetyki (potrafią już mutować ludzi ze zwierzętami) i właśnie takimi mutantami jesteśmy. Naszym celem jest ucieczka z takiego Laboratorium w którym hoduje się takich ludzko-zwierzęcych mutantów. Potem trzeba się jakoś ukryć w społeczeństwie. Na początku nikogo nie znamy, ale potem można razem współpracować.

Schemat:
Imię:
Gatunek: (np. Człowieko-jednorożec)
Wygląd: (najlepiej fota)
Wiek:
Historia:
Inne:

Co myślicie?


"Nie jestem Debilem!!!!"   
                                   Wheatley

Offline

 

#2 2014-07-12 13:47:38

 Derp

Administrator

Call me!
Zarejestrowany: 2013-01-03
Posty: 1113

Re: [✕] Laboratorium

Niektóre trupy mają to do siebie, że lepiej, jak sobie spokojnie gniją pod ziemią. Tak jest z tym typem opowiadań. Bo można coś takiego przeprowadzić jako wątek np. w Odysei...

BTW, ci wiecznie Chaotyczni Źli naukowcy...


Spoiler:

Maffinka: Pobił Connora masztem i uciekł

Spoiler:

         Derp: - Zbroja. Topory. Za... *Tu zaczął liczyć na palcach.* - Jeden i trzy i dwa i dwa i trzy... Dwa! *Z dumą pokazał trzy palce.*
         Maff: *Uśmiechnęła się z satysfakcją wyczuwając łatwy interes* - ... Wiesz... Widzę, że już i tak masz tu niezły obrót i wszyscy są zainteresowani towarem jaki tu sprzedajesz. Tylko wielu z nich nie ma jakiegoś powodu, bodźca żeby zdecydować się na zakup. I teraz wkraczam tu ja. *Uśmiechnęła się tryumfalnie* Jestem człowiekiem od marketingu, reklamy itp. I mogę podnieść wydajność twojej działalności niemalże dwukrotnie! Oczywiście w zamian za drobną opłatą ale zaledwie symboliczną.
         Derp: - ... *Można by zauważyć smużkę dymu wylatującą z jego ucha.* - Kupujesz coś.
         Maff: - ... >_> ... ... No dooobraaa... Kupiłabym ... Ale wiesz, za wysoka cena. I w ogóle widziałam gdzieś podobne... *Kręci głową patrząc na asortyment orka* No i to było modne w poprzednim sezonie wszystko.
         Derp: *Wyjął zakrwawiony mieszek z tobołów i wepchnął jej go w rękę.* - Kupujesz coś.

Offline

 

#3 2014-07-12 14:09:42

 otas1234

Użytkownik

Skąd: Fabryka Aperture Laboratories
Zarejestrowany: 2013-08-07
Posty: 21

Re: [✕] Laboratorium

Soł ju ar not?


"Nie jestem Debilem!!!!"   
                                   Wheatley

Offline

 

#4 2014-07-12 20:32:34

Admin

Administrator

Skąd: Ashan
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 3664

Re: [✕] Laboratorium

łat

Offline

 

#5 2014-07-17 11:04:36

 Larwa

Weteran

Call me!
Skąd: Ze Spore Forum (wojtek16)
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 1833

Re: [✕] Laboratorium

To nie było aby "Inni"? Byłem tam przez chwilę człowieko-krukiem chyba.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ehotelsreviews Ocean 5 - Ocean View 6 bed Luxury villa in Happy..