Opowiadania RP

Opowiadania Roleplay - fantastyczne światy, fantastyczne postaci.


#1 2013-12-21 13:48:15

Domi7777

Weteran

Zarejestrowany: 2013-11-06
Posty: 10012

[🔒] Apokalipsa

Rok 2025. Cywilizacja pchnęła się nieznacznie do przodu z punktu przeciętnego Kowalskiego. Nowe komputery, telefony i inne pierdoły. Naukowcy jednak rozwinęli swoje badania, jak również....głupotę. 12 Lat temu ludzie zaczęli spekulować o inwazji zombie wśród mrówek. Grzyb osadzał się w mózgu zwierzęcia i rozwijał, bez wzbudzenia czujności. Do póki nie rozwinął się w mózgu na tyle, żeby przejąć ciało. Grzyb jest jednak na tyle prymitywny umysłowo, że jego jedyne zadanie to pokarm i reprodukcja. Dochodziło więc u mrówek do aktów kanibalizmu i zarażeń na dużą skalę. Ale to tylko mrówki

Naukowcy jednak z ciekawości chcieli zobaczyć, co się stanie, jeśli grzyb by zmutował i przejmował ludzkie mózgi. Efekt ich eksperymentu być może już chodzi pod twoim oknem.

Zombie są dzikie, biegną z całych swych sił i z całych sił próbują cię zarazić, lub zjeść. Nie powstrzyma ich żadne sumienie, to już nie są ludzie.


Ty, jakimś cudem przeżyłeś. Nie jesteś jakimś supermanem ani nie masz podręcznego zestawu anty-terrorystycznego w szafie.

Co zrobisz by przeżyć? Jaki masz plan? Kiedy skończy Ci się jedzenie?

I czy uda Ci się spotkać ostatni raz z ukochanymi osobami, podczas gdy całe miasto właśnie jest w niebezpieczeństwie, a ty nie zdążyłeś się zorganizować?

Your Choice....

Ostatnio edytowany przez Domi7777 (2013-12-21 17:44:58)


Śledź cały czas gazetkę w tym temacie! http://www.opowiadaniarp.pun.pl/viewforum.php?id=23

Spoiler:

Nowa jesteś? na tej bezludnej wyspie jest nas tylu, że traci się rachubę....

Offline

 

#2 2013-12-21 17:40:23

 Larwa

Weteran

Call me!
Skąd: Ze Spore Forum (wojtek16)
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 1833

Re: [🔒] Apokalipsa

Tym krwawym "you choise" mnie rozwaliłeś. Ale może być, co mi tam.

Ostatnio edytowany przez Larwa (2013-12-21 17:40:59)

Offline

 

#3 2013-12-21 18:50:43

Admin

Administrator

Skąd: Ashan
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 3664

Re: [🔒] Apokalipsa

Szczerze? Bym był na nie, ale se wybrałeś odpowiedni moment. Niech ci będzie xD

You Science Yourself English Ahead Use Him

Offline

 

#4 2013-12-21 18:56:15

 texor28

Użytkownik

Call me!
Skąd: Aperture science
Zarejestrowany: 2013-05-28
Posty: 178

Re: [🔒] Apokalipsa

Spoko.


made in Aperture science
"Okay, look: We both said a lot of things that you're going to regret, but I think we can put our differences behind us; for science... you monster. "
-GLaDOS

Offline

 

#5 2013-12-21 20:45:58

 Derp

Administrator

Call me!
Zarejestrowany: 2013-01-03
Posty: 1113

Re: [🔒] Apokalipsa

Meh. To opowiadanie pewnie będzie miało wystrzałowy start, ale nie przeżyje długo. Czemu tak sądzę?
Bo tak było z każdym opowiadaniem o zombie ever. KAŻDYM.


Spoiler:

Maffinka: Pobił Connora masztem i uciekł

Spoiler:

         Derp: - Zbroja. Topory. Za... *Tu zaczął liczyć na palcach.* - Jeden i trzy i dwa i dwa i trzy... Dwa! *Z dumą pokazał trzy palce.*
         Maff: *Uśmiechnęła się z satysfakcją wyczuwając łatwy interes* - ... Wiesz... Widzę, że już i tak masz tu niezły obrót i wszyscy są zainteresowani towarem jaki tu sprzedajesz. Tylko wielu z nich nie ma jakiegoś powodu, bodźca żeby zdecydować się na zakup. I teraz wkraczam tu ja. *Uśmiechnęła się tryumfalnie* Jestem człowiekiem od marketingu, reklamy itp. I mogę podnieść wydajność twojej działalności niemalże dwukrotnie! Oczywiście w zamian za drobną opłatą ale zaledwie symboliczną.
         Derp: - ... *Można by zauważyć smużkę dymu wylatującą z jego ucha.* - Kupujesz coś.
         Maff: - ... >_> ... ... No dooobraaa... Kupiłabym ... Ale wiesz, za wysoka cena. I w ogóle widziałam gdzieś podobne... *Kręci głową patrząc na asortyment orka* No i to było modne w poprzednim sezonie wszystko.
         Derp: *Wyjął zakrwawiony mieszek z tobołów i wepchnął jej go w rękę.* - Kupujesz coś.

Offline

 

#6 2014-07-12 11:14:11

 otas1234

Użytkownik

Skąd: Fabryka Aperture Laboratories
Zarejestrowany: 2013-08-07
Posty: 21

Re: [🔒] Apokalipsa

Hej można si jeszcze dołączyć?


"Nie jestem Debilem!!!!"   
                                   Wheatley

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Beachscape At Black River Zermatt