Opowiadania RP

Opowiadania Roleplay - fantastyczne światy, fantastyczne postaci.


#31 2013-03-03 16:09:11

Admin

Administrator

Skąd: Ashan
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 3664

Re: [🔒] Odyseja Galaktyczna v3

Domi7777 napisał:

(Nie! Nie widziałeś! Nie będziesz mi tu decydować, o pochodzeniu mojego statku.)

Sligneris napisał:

(Och, tak, musisz mieć postać genialnego 12-latka, który umie wszystko lepiej niż inni... Nawet mi to by nie przeszkadzało, gdyby nie fakt, że nie umiesz pisać postacią inteligentniejszą i mądrzejszą od ciebie samego... W kwestię statku nie wnikam. Ja nie kontroluję słów twojej postaci o byciu najgenialniejszą istotą w ramieniu galaktyki, mimo inteligencji emocjonalnej banana.)

Domi7777 napisał:

(Ojej, czy to czasem nie ty w Fairy Tail jesteś ni do pokonania i nie do złapania, nie ty zamiast opisu dałeś kropkę, nie ty zawsze masz takie moce, co Ci się podobają? A co do postaci, to czytaj uważnie. Został zmoydfikowany intelektualnie, nie oznacza to więc, że stał się inteligentniejszy pod każdym względem, a jego mózg rozwinął się w drogę mechanika, elektryka i inżyniera. Emocjonalna natura nawet tu pasuje, poprzez eksperymenty na mózgu, nieprawdaż?)

Offline

 

#32 2013-03-03 16:11:18

Domi7777

Gość

Re: [🔒] Odyseja Galaktyczna v3

A zacytowałeś to, ponieważ?

 

#34 2013-03-03 16:37:33

Admin

Administrator

Skąd: Ashan
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 3664

Re: [🔒] Odyseja Galaktyczna v3

Domi7777 napisał:

-Właściwie, co tutaj robicie? Sądzę, że za próbę zamachu na mój silnik od statku, który jest jednym z moich najlepszych wynalazków, przypominając że jestem jednym z najlepszych inżynierów, elektryków i mechaników w tym ramieniu galaktycznym i trochę dalej(oraz miszczem skormności), to należą mi się wyjaśnienia.

Jestem bardzo wrażliwy na to, gdy ktoś twierdzi, że jest "najlepszy". To tyle. Nie jesteś najlepszy w ramieniu galaktyki. Jest pełno osób z modyfikacjami. Nie jesteś jakiś specjalny. Zrozum to, bo inaczej sobie dużo nie popiszesz.

Możesz być najwyżej przeciętny w swoich zdolnościach a te słowa, są jedynie pustymi słowami pychy twojej postaci. Nie mają odzwierciedlania w praktyce.

Offline

 

#35 2013-03-04 11:37:40

Domi7777

Gość

Re: [🔒] Odyseja Galaktyczna v3

[USUNIĘTE]

Ostatnio edytowany przez Domi7777 (2013-03-04 11:48:16)

 

#36 2013-03-04 11:49:25

Admin

Administrator

Skąd: Ashan
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 3664

Re: [🔒] Odyseja Galaktyczna v3

W Fairy Tail jestem potężnym magiem, fakt, ale nie jestem jednym z 10 Wielkich Świętych Magów, najpotężniejszych magów na świecie. Jak to jest, że po dwóch latach do teraz nie załapałeś pojęcia samoumiaru?

Offline

 

#37 2013-03-04 11:51:32

Domi7777

Gość

Re: [🔒] Odyseja Galaktyczna v3

A ja przypominam, że moja postać nie powiedziała, że jest najlepsza, a jedną z najlepszych. Może nie być nawet w TOP-10. Czytaj uważnie.

 

#38 2013-03-04 12:00:42

Admin

Administrator

Skąd: Ashan
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 3664

Re: [🔒] Odyseja Galaktyczna v3

Wiesz, nie zmienia to faktu, że to wygląda... Nieco absurdalnie. Naucz się trochę różnicy, pomiędzy "lekką ponadprzeciętnością", a "byciem jednym z najlepszych" (co zwykle znaczy może... kilkanaście osób?) wśród kwadrylionów innych istot zajmujących się dokładnie tym samym...

Offline

 

#39 2013-03-04 15:32:04

 Derp

Administrator

Call me!
Zarejestrowany: 2013-01-03
Posty: 1113

Re: [🔒] Odyseja Galaktyczna v3

Mógł po prostu się przechwalać... Powiedzenie że jest się najlepszym nim nie czyni >_>


Spoiler:

Maffinka: Pobił Connora masztem i uciekł

Spoiler:

         Derp: - Zbroja. Topory. Za... *Tu zaczął liczyć na palcach.* - Jeden i trzy i dwa i dwa i trzy... Dwa! *Z dumą pokazał trzy palce.*
         Maff: *Uśmiechnęła się z satysfakcją wyczuwając łatwy interes* - ... Wiesz... Widzę, że już i tak masz tu niezły obrót i wszyscy są zainteresowani towarem jaki tu sprzedajesz. Tylko wielu z nich nie ma jakiegoś powodu, bodźca żeby zdecydować się na zakup. I teraz wkraczam tu ja. *Uśmiechnęła się tryumfalnie* Jestem człowiekiem od marketingu, reklamy itp. I mogę podnieść wydajność twojej działalności niemalże dwukrotnie! Oczywiście w zamian za drobną opłatą ale zaledwie symboliczną.
         Derp: - ... *Można by zauważyć smużkę dymu wylatującą z jego ucha.* - Kupujesz coś.
         Maff: - ... >_> ... ... No dooobraaa... Kupiłabym ... Ale wiesz, za wysoka cena. I w ogóle widziałam gdzieś podobne... *Kręci głową patrząc na asortyment orka* No i to było modne w poprzednim sezonie wszystko.
         Derp: *Wyjął zakrwawiony mieszek z tobołów i wepchnął jej go w rękę.* - Kupujesz coś.

Offline

 

#40 2013-03-04 15:35:08

Epicki25

Weteran

Zarejestrowany: 2012-12-26
Posty: 1290

Re: [🔒] Odyseja Galaktyczna v3

Derp napisał:

Mógł po prostu się przechwalać... Powiedzenie że jest się najlepszym nim nie czyni >_>

Chyba że ktoś przechwalały się że jest najlepszy w przechwalaniu się.

Offline

 

#41 2013-03-04 15:37:56

Admin

Administrator

Skąd: Ashan
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 3664

Re: [🔒] Odyseja Galaktyczna v3

Tak, dlatego nie interweniowałem z początku. Lecz potem on przyczepił się, że widziałem w sklepie statek podobny do jego statku. Też powiedziane słowami postaci w opowiadaniu

Offline

 

#42 2013-03-04 16:10:38

Epicki25

Weteran

Zarejestrowany: 2012-12-26
Posty: 1290

Re: [🔒] Odyseja Galaktyczna v3

Tu Domi miał według mnie rację.

EDIT: Derp, mógłbyś napisać co się teraz dzieje w odysei? Chyba jednak będę z NIMI, żeby nie było aż tak trudno wbić, a chciałbym mniej więcej wiedzieć ,,Ale co sie stao?", i ,,czo te roboteły?". Jeśli możesz, użyj spoilera.

Ostatnio edytowany przez Epicki25 (2013-08-09 22:08:24)

Offline

 

#43 2013-08-09 22:18:33

 Derp

Administrator

Call me!
Zarejestrowany: 2013-01-03
Posty: 1113

Re: [🔒] Odyseja Galaktyczna v3

Dobra, budzisz się tam gdzie wszyscy, ale jesteś ostatnią osobą dla której robię wyjątek...


Spoiler:

Maffinka: Pobił Connora masztem i uciekł

Spoiler:

         Derp: - Zbroja. Topory. Za... *Tu zaczął liczyć na palcach.* - Jeden i trzy i dwa i dwa i trzy... Dwa! *Z dumą pokazał trzy palce.*
         Maff: *Uśmiechnęła się z satysfakcją wyczuwając łatwy interes* - ... Wiesz... Widzę, że już i tak masz tu niezły obrót i wszyscy są zainteresowani towarem jaki tu sprzedajesz. Tylko wielu z nich nie ma jakiegoś powodu, bodźca żeby zdecydować się na zakup. I teraz wkraczam tu ja. *Uśmiechnęła się tryumfalnie* Jestem człowiekiem od marketingu, reklamy itp. I mogę podnieść wydajność twojej działalności niemalże dwukrotnie! Oczywiście w zamian za drobną opłatą ale zaledwie symboliczną.
         Derp: - ... *Można by zauważyć smużkę dymu wylatującą z jego ucha.* - Kupujesz coś.
         Maff: - ... >_> ... ... No dooobraaa... Kupiłabym ... Ale wiesz, za wysoka cena. I w ogóle widziałam gdzieś podobne... *Kręci głową patrząc na asortyment orka* No i to było modne w poprzednim sezonie wszystko.
         Derp: *Wyjął zakrwawiony mieszek z tobołów i wepchnął jej go w rękę.* - Kupujesz coś.

Offline

 

#44 2013-08-09 22:24:23

Epicki25

Weteran

Zarejestrowany: 2012-12-26
Posty: 1290

Offline

 

#45 2013-08-12 17:38:13

Mage of Space

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-07
Posty: 51

Re: [🔒] Odyseja Galaktyczna v3

(Yyym, zastanawiam się nad wbiciem jako postać robot. Jaka jest fabuła opowiadania?)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Cayman Paradise Villa #1