Opowiadania RP

Opowiadania Roleplay - fantastyczne światy, fantastyczne postaci.


#16 2013-03-02 21:43:33

Epicki25

Weteran

Zarejestrowany: 2012-12-26
Posty: 1290

Re: [🔒] Odyseja Galaktyczna v3

Sligneris napisał:

"Kota" nagle siłą wyciągnęła z torby jakaś siła i zaczęła trzymać go w powietrzu. Lekko skierowaną w kota rękę miał pewien młodzieniec. Miał on brązowe włosy i oczy, czarną koszulkę z krótkimi rękawami i dżinsy. Obie dłonie miał zakryte dużymi rękawicami, z których wewnętrzna część jednej świeciła nieokreślonym, błękitnym światłem.

- Może to jakoś pomoże...?

(Jak dla mnie to pomógł by opis...)

Offline

 

#17 2013-03-02 22:13:02

Admin

Administrator

Skąd: Ashan
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 3664

Re: [🔒] Odyseja Galaktyczna v3

Opisy chcą, mendy je*ane :( A tak na serio, jestem tam drugą postacią bez opisu. <_<

Offline

 

#18 2013-03-02 22:56:01

Epicki25

Weteran

Zarejestrowany: 2012-12-26
Posty: 1290

Re: [🔒] Odyseja Galaktyczna v3

Spod, wiem ze to fajne być takim tajemniczym ludziem co ma mroczną i straszną przeszłość i mu lord wiadro rodziców zabił i w ogóle łaaaaaaa ale mnie to zaczyna troszkę irytować

Offline

 

#19 2013-03-02 23:03:40

Admin

Administrator

Skąd: Ashan
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 3664

Re: [🔒] Odyseja Galaktyczna v3

Wybacz, ale do wielu użytkowników piszących w taki sposób, ja akurat nie należałem. Nigdy nie pojawił się u moich postaci motyw zabitych rodziców. A tajemnicza to obecna postać zbyt nie jest, szczerze...

Mnie jednak bardziej wkurzają "tajemnicze postaci-roboty" Derpa...

Offline

 

#20 2013-03-02 23:53:52

Epicki25

Weteran

Zarejestrowany: 2012-12-26
Posty: 1290

Re: [🔒] Odyseja Galaktyczna v3

Wiem, ale chodziło o coś w stylu że nic nie wiemy o twojej postaci. A pro po postaci Derpa to cóż... Nie bardzo rozumiem jak one są tajemnicze. Rozumiem że nie wiemy co chcą zrobić, ale hej, gdyby było wiadomo było by nudno. Mnie wkurza brak opisów.

Offline

 

#21 2013-03-03 00:43:09

Admin

Administrator

Skąd: Ashan
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 3664

Re: [🔒] Odyseja Galaktyczna v3

Postaci Derpa właśnie nie mają opisów, przez większość czasu nawet nie wiesz czym zazwyczaj do końca są. I w zasadzie nigdy się nie dowiadujesz, bo potem jest zbyt leniwy, by dokończyć wątek który zaczął...

Offline

 

#22 2013-03-03 11:02:45

Epicki25

Weteran

Zarejestrowany: 2012-12-26
Posty: 1290

Re: [🔒] Odyseja Galaktyczna v3

Nie mają opisów?

*Nazwa: Quill/Quilehanie
    Pochodzenie: XYZ-123
    *Historia rasy: skrót z usuniętego opisu - żyli se jako meduzy ze średniowieczną technologią a tu przyleciało inne imperium i dało im zaawansowane narzędzia. Dzięki ponadprzeciętnej inteligencji w zaledwie 300 lat rozwinęli się tak, że tylko kilka innych ras ma bardziej zaawansowaną technologię. Nie mogą opuszczać środowiska wodnego bez pancerzy, na które stać tylko co zamożniejszych i wojsko.
    *Wygląd: Ich ciało składa się "orginalnie" jedynie z galarety w kolorze od czerwonego do niebiesko poprzecinanej pulsującymi żyłkami. W tej galarecie zawieszona jest kula wielkości... Powiedzmy, że pomarańczy, która stanowi ich serce, mózg, wątrobę itd. jednocześnie - tylko ta kula coś znaczy w ich ciele, reszta jest tylko dodatkiem do niej.
    *Właściwości i cechy organizmu: Ogólnie, im większy Quill, tym inteligentniejszy. Całe ich ciało, mimo że pozornie jest niewiele bardziej skomplikowane od meduzy, tak naprawdę jest ogromnie zaawansowane neurologicznie. Sama "pomarańcza" ma inteligencję człowieka, ale reszta galarety pełni funkcję dodatkowych "procesorów".
Są bardzo wrażliwi na zmiany temperatury, ciśnienia, i skażenie chemiczne. Ich ciał nie da się w żaden znany sposób zregenerować, gdy więc taki oberwie, może tylko mieć nadzieję że nie będzie to trwałe uszkodzenie.
    *Zdolności rasy: łączenie się z częściami ciał innych ras i urządzeniami elektrycznymi. Normalny Quill słyszy tylko pod wodą i nie ma oczu - ale ci, którzy zapuszczają się poza swoje oceany mają elektroniczne implanty czy po prostu np. "pożyczają" oczy od jakiegoś pechowego ludzkiego motocyklisty który nie zauważył pędzącego mu na spotkanie drzewa...
    Terytorium i położenie: XYZ-123 to ich jedyna planeta. Zamiast sami dbać o swoje interesy, są raczej rasą najemnych inżynierów.
    *Naturalna długość życia (do 300): Zależy od warunków. W krystalicznie czystej wodzie są w stanie przeżyć dobre kilkaset lat, ale jeśli nie są odpowiednio nawilżani lub wystawiają się na szkodliwe warunki - góra 150. W ziemskim morzu prawdopodobnie przeżyli by tylko na tyle długo, by zdać sobie sprawę w jakie bagno właśnie weszli.

A to co za przeproszeniem jest? Chyba, że chodzi o jakieś inne postacie.

Offline

 

#23 2013-03-03 11:58:35

Admin

Administrator

Skąd: Ashan
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 3664

Re: [🔒] Odyseja Galaktyczna v3

Widać, że się nie wczytałeś. To, czym Derp teraz pisze w Odyseji czy Fairy Tail to zupełnie inne postaci. I gwarantuję ci, że ich opisu nie znajdziesz.

Offline

 

#24 2013-03-03 12:00:06

Epicki25

Weteran

Zarejestrowany: 2012-12-26
Posty: 1290

Offline

 

#25 2013-03-03 15:30:53

 Derp

Administrator

Call me!
Zarejestrowany: 2013-01-03
Posty: 1113

Re: [🔒] Odyseja Galaktyczna v3

Wiecie, że jedynym ważnym fragmentem opisu są wygląd i zdolności, prawda...? Wszystkie inne, w zależności od regulaminu, ale zazwyczaj można pominąć. Więc nie widzę o co macie sapy, skoro wygląd opisuję wbijając taką postacią, a zdolności w większości pokazuję w ciągu paru pierwszych postów... Opisy psują wczuwkę i tyle.


Spoiler:

Maffinka: Pobił Connora masztem i uciekł

Spoiler:

         Derp: - Zbroja. Topory. Za... *Tu zaczął liczyć na palcach.* - Jeden i trzy i dwa i dwa i trzy... Dwa! *Z dumą pokazał trzy palce.*
         Maff: *Uśmiechnęła się z satysfakcją wyczuwając łatwy interes* - ... Wiesz... Widzę, że już i tak masz tu niezły obrót i wszyscy są zainteresowani towarem jaki tu sprzedajesz. Tylko wielu z nich nie ma jakiegoś powodu, bodźca żeby zdecydować się na zakup. I teraz wkraczam tu ja. *Uśmiechnęła się tryumfalnie* Jestem człowiekiem od marketingu, reklamy itp. I mogę podnieść wydajność twojej działalności niemalże dwukrotnie! Oczywiście w zamian za drobną opłatą ale zaledwie symboliczną.
         Derp: - ... *Można by zauważyć smużkę dymu wylatującą z jego ucha.* - Kupujesz coś.
         Maff: - ... >_> ... ... No dooobraaa... Kupiłabym ... Ale wiesz, za wysoka cena. I w ogóle widziałam gdzieś podobne... *Kręci głową patrząc na asortyment orka* No i to było modne w poprzednim sezonie wszystko.
         Derp: *Wyjął zakrwawiony mieszek z tobołów i wepchnął jej go w rękę.* - Kupujesz coś.

Offline

 

#26 2013-03-03 15:34:30

Domi7777

Gość

Re: [🔒] Odyseja Galaktyczna v3

Mnie jedyne co denerwuje, to brak opisów umiejętności. Mam w nosie, że ktoś chce mieć tajemnicę, w ten sposób można łatwo ominąć zaporę anty-szpanową.  Nie patrzę tu na Derpa, który jednak szybko zdradza co umie i tyle, ale pana Sliga, który ookazuje się, że ma jakieś tysiąć pięćset sto dziewięćset mocy, które jednak są jedną.

 

#27 2013-03-03 15:53:59

Admin

Administrator

Skąd: Ashan
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 3664

Re: [🔒] Odyseja Galaktyczna v3

A ja patrzę, i widzę, że znowu coś się mnie uczepiłeś. Niezbyt osobiście, widzę, jak Derp zdradza co umie, lecz nie planuję w to wnikać. Nie planuję zwalać tej dyskusji na niego. Jedyne co widzę to to, jak się mnie znowu uczepiłeś z jakiegoś powodu.

Offline

 

#28 2013-03-03 15:55:55

Domi7777

Gość

Re: [🔒] Odyseja Galaktyczna v3

Wcześniej się nie uczepiłem, jedynie wyraziłem zdanie jak inni. Ale teraz uczepiłem się na twój post, w którym za mnie zadecydowałeś o pochodzeniu mojego statku/silnika.

 

#29 2013-03-03 16:00:31

Epicki25

Weteran

Zarejestrowany: 2012-12-26
Posty: 1290

Re: [🔒] Odyseja Galaktyczna v3

Domi ma racje, załóżmy taką sytuacje:

A:*Używam bomby dymnej żeby slig mnie nie trafił*
Slig:*Używam gogli termowizyjnych (Czy innego ultrafioletu) o których wcześniej w ogóle nie pisałem i trafiam bez problemowo A*

Chociaż tak właściwie Slig ma racje, genialny 12-latek któy mając 4 lata zbudował robota, i do tego ma skrzydła... Ale to o pochodzeniu statku to przesada. Jakby Domi zmienił trochę wiek, na chociaż 16.

Ostatnio edytowany przez Epicki25 (2013-03-03 16:03:38)

Offline

 

#30 2013-03-03 16:07:29

Domi7777

Gość

Re: [🔒] Odyseja Galaktyczna v3

Zmieniłem wiek na 15. Lepiej?

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovÊ septiky kterÊ nabízíme v Sjusjøen