Opowiadania RP

Opowiadania Roleplay - fantastyczne światy, fantastyczne postaci.


#1 2013-01-27 09:14:31

Domi7777

Gość

[✕] LEGO World

UWAGA: Zanim ocenisz, dokładnie przeczytaj!

Fabuła:

W opowiadaniu jesteśmy w świecie LEGO. Ale bynajmniej nie chodzi mi o to, że budujemy sobie z klocków w opowiadaniu czy coś. W tym opowiadaniu wcielamy się w różne znane uniwersa takie jak: Star Wars, LOTR, Piraci z Karaibów, bądź HP... jednak jest to osadzone w świecie LEGO. Oznacza to ,że świat jest dużo bardziej humorystyczny, stworzony z LEGO, oraz możemy konstruować podczas podróży, walki czy zwiedzania z znalezionych w jakimś miejscu klocków różne budowle, machiny, bądź pułapki.

Opowiadanie to ma być humorystyczne. Czyli nie poważne. Nie musimy też w światach LOTR, HP, Star Wars, Piraci z Karaibów itd. trzymać się fabuły. Oczywiście powoli ją jakoś ciągniemy, ale nikt nam nie zabroni, zanim ruszymy walczyć o hogwart poszukać świni, która Hermionie zabrała różdżkę.

Budowanie:

Podczas misji, podróży, walk, lub zwiedzania lokacji często znajdziemy jakieś klocki. Można wtedy z nich skonstruować coś. Jest wielka przepaść po drodze do wielkiego skarbu? Przeczesz okolice i z znalezionych klocków zrób most. Podczas oblężenia nie możesz się obronić? Zbierz jakieś klocki z ruin i skonstruuj wieżę, z której będziesz wszystkich nawalać owocami i świniami. Możliwości są praktycznie nieograniczone.



Świat nr1:

Sami wybierzemy pierwsze uniwersum razem. Ja osobiście głosuję na Piratów z Karaibów. 
PS: Nie musi istnieć gra LEGO o jakimś uniwersum, lub zabawki.  Nie ograniczamy się tym.

 

#2 2013-01-27 12:02:13

Epicki25

Weteran

Zarejestrowany: 2012-12-26
Posty: 1290

Offline

 

#3 2013-01-27 15:17:43

 Derp

Administrator

Call me!
Zarejestrowany: 2013-01-03
Posty: 1113

Re: [✕] LEGO World

*ahem*
Jedyne co ciekawego ma to opowiadanie do zaoferowania, to budowanie... Tylko jeden szczegół. W KAŻDYM INNYM opowiadaniu też możemy to robić, tylko że nie ma po co. Żaden admin nigdy nie napisał reguły zabraniającej wznieść na poczekaniu bunkier ze znalezionych w pobliżu kamieni. Tylko nikt tego nie robił, bo, no jakże, przecież nie potrzebują osłony, skoro potrafią zasztyletować dobrych 15 świetnie wyszkolonych żołnierzy z granatami dymnymi, termowizją itd. nie będąc ani razu widzianym... (tak, Gracjan, na ciebie paczam)


Spoiler:

Maffinka: Pobił Connora masztem i uciekł

Spoiler:

         Derp: - Zbroja. Topory. Za... *Tu zaczął liczyć na palcach.* - Jeden i trzy i dwa i dwa i trzy... Dwa! *Z dumą pokazał trzy palce.*
         Maff: *Uśmiechnęła się z satysfakcją wyczuwając łatwy interes* - ... Wiesz... Widzę, że już i tak masz tu niezły obrót i wszyscy są zainteresowani towarem jaki tu sprzedajesz. Tylko wielu z nich nie ma jakiegoś powodu, bodźca żeby zdecydować się na zakup. I teraz wkraczam tu ja. *Uśmiechnęła się tryumfalnie* Jestem człowiekiem od marketingu, reklamy itp. I mogę podnieść wydajność twojej działalności niemalże dwukrotnie! Oczywiście w zamian za drobną opłatą ale zaledwie symboliczną.
         Derp: - ... *Można by zauważyć smużkę dymu wylatującą z jego ucha.* - Kupujesz coś.
         Maff: - ... >_> ... ... No dooobraaa... Kupiłabym ... Ale wiesz, za wysoka cena. I w ogóle widziałam gdzieś podobne... *Kręci głową patrząc na asortyment orka* No i to było modne w poprzednim sezonie wszystko.
         Derp: *Wyjął zakrwawiony mieszek z tobołów i wepchnął jej go w rękę.* - Kupujesz coś.

Offline

 

#4 2013-01-27 15:49:15

Domi7777

Gość

Re: [✕] LEGO World

Derpy, jednak w innym opowiadaniu nie zbudujesz wieży z klocków, które chwile temu były drzewem, albo twoimi przyjaciółmi. Dodatkowo w tym opowiadaniu można by pozwolić na lekki szpan i robienie sobie jaj. Nikt nie będzie na ciebie zły, że podczas poważnej rozmowy nagle zaczniesz gadać do banana, albo jeździć na świni.

 

#5 2013-01-27 17:10:24

Admin

Administrator

Skąd: Ashan
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 3664

Re: [✕] LEGO World

Nie widzę tego zbytnio. Nie sądzę też, by miało to dużą aktywność.

Offline

 

#6 2013-01-27 17:37:29

Epicki25

Weteran

Zarejestrowany: 2012-12-26
Posty: 1290

Offline

 

#7 2013-02-02 10:39:05

Admin

Administrator

Skąd: Ashan
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 3664

Re: [✕] LEGO World

Sądzę, że to podsumowuje opinię userów o tym opowiadaniu. Temat zamykam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.opowiadaniarp.pun.pl