Opowiadania RP

Opowiadania Roleplay - fantastyczne światy, fantastyczne postaci.


#1 2013-10-24 20:53:02

 Derp

Administrator

Call me!
Zarejestrowany: 2013-01-03
Posty: 1113

[🔒] Obiady czwartkowe

Tak, tak, znowu mi się nudziło.
Pomysł jest taki: W tym temacie uczestnicy zgłaszają temat opowiadania. Nie opis świata, nie długie, rozpisane teksty. Po prostu temat. Co tydzień, w czwartek następuje losowanie tematów rzutem kośćmi przez Mnie. Temat który wygrywa obowiązuje przez najbliższy tydzień. Jeśli temat uda się, hmm, "skończyć" - ten kto wymyślił temat ma prawo dodać wymyśloną przez siebie liczbę oczek do następnego rzutu. Tak, wiem że to nie jest nagroda. A wolelibyście uścisk dłoni założyciela tematu z odbiorem na koszt własny?
Nie ma świata, nie ma tekstów - więc jak tu pisać? Właśnie tak. Cała istota opowiadania ma się zawrzeć w temacie, a wszystko inne to nasza improwizacja. Tematy mogą mieć do 3 zdań długości. Będę przyjmował zarówno "Zemsta" jak i "epicka wyprawa trzydziestki bohaterów po papier do pieczenia z biedronki, ich niezwykłe przygody po drodze, o problemach szefa sklepu i niespodziewanym zakończeniu tejże historii, spisane piórem..."

Zastrzegam sobie prawa do pisania "showtime" za każdym razem gdy wylosujemy temat który prawdopodobnie skupi się na mieczach, rewolwerach i ogólnym rzezaniu.


Spoiler:

Maffinka: Pobił Connora masztem i uciekł

Spoiler:

         Derp: - Zbroja. Topory. Za... *Tu zaczął liczyć na palcach.* - Jeden i trzy i dwa i dwa i trzy... Dwa! *Z dumą pokazał trzy palce.*
         Maff: *Uśmiechnęła się z satysfakcją wyczuwając łatwy interes* - ... Wiesz... Widzę, że już i tak masz tu niezły obrót i wszyscy są zainteresowani towarem jaki tu sprzedajesz. Tylko wielu z nich nie ma jakiegoś powodu, bodźca żeby zdecydować się na zakup. I teraz wkraczam tu ja. *Uśmiechnęła się tryumfalnie* Jestem człowiekiem od marketingu, reklamy itp. I mogę podnieść wydajność twojej działalności niemalże dwukrotnie! Oczywiście w zamian za drobną opłatą ale zaledwie symboliczną.
         Derp: - ... *Można by zauważyć smużkę dymu wylatującą z jego ucha.* - Kupujesz coś.
         Maff: - ... >_> ... ... No dooobraaa... Kupiłabym ... Ale wiesz, za wysoka cena. I w ogóle widziałam gdzieś podobne... *Kręci głową patrząc na asortyment orka* No i to było modne w poprzednim sezonie wszystko.
         Derp: *Wyjął zakrwawiony mieszek z tobołów i wepchnął jej go w rękę.* - Kupujesz coś.

Offline

 

#2 2013-10-24 21:04:46

Bezimienny

Bywalec

Skąd: Kalaan, Skaro
Zarejestrowany: 2012-12-31
Posty: 949

Re: [🔒] Obiady czwartkowe

A można jeszcze raz to samo tylko jaśniej?


"Demony uciekają, gdy dobry człowiek idzie na wojnę.
Zapada noc i zatapia słońce, gdy dobry człowiek idzie na wojnę.
Przyjaźń się łamie, a miłość kłamie, zapada noc i ciemny mrok,
Gdy dobry człowiek idzie na wojnę."
River Song

Offline

 

#3 2013-10-24 21:06:44

Domi7777

Gość

Re: [🔒] Obiady czwartkowe

Jak ktoś nie zrozumiał, to powiem, jak ja to rozumiem:

Byłoby to opowiadanie, które co tydzień zmieniałoby uniwersum i cel, zależnie od tego, co kto wymyślił. Mogłoby to być coś poważnego, lub coś o łapaniu zielonych motylków na Marsie.

 

#4 2013-10-24 21:09:01

Bezimienny

Bywalec

Skąd: Kalaan, Skaro
Zarejestrowany: 2012-12-31
Posty: 949

Re: [🔒] Obiady czwartkowe

To zarzucam tematem opowiadania: "Zespół R ukradł mi pokemony"
Już, niech się dzieje co chce i niech wygra najlepszy.


"Demony uciekają, gdy dobry człowiek idzie na wojnę.
Zapada noc i zatapia słońce, gdy dobry człowiek idzie na wojnę.
Przyjaźń się łamie, a miłość kłamie, zapada noc i ciemny mrok,
Gdy dobry człowiek idzie na wojnę."
River Song

Offline

 

#5 2013-10-24 21:47:43

Nekosia

Królowa psychopatów

Skąd: Uć
Zarejestrowany: 2013-09-30
Posty: 2912

Re: [🔒] Obiady czwartkowe

"podróż w poszukiwaniu Hiszpańskiej inkwizycji, by złoić im skórę za palenie czarownic."
Moja propozycja.


Spoiler:

Gdy czasem ci się nudzi
Powkurzaj kilku ludzi
Poćwiartuj na kawałeczki
Jak dziecko zabaweczki
A gdy już krwią nabrudzisz
Nie będzie ci się nudzić
Posprzątać musisz burdel
Nakryli cię...
O kurde....

Spoiler:


"[...]Miecz w brzuchu to kłopotliwa rzecz - nie boli tak na prawdę, w każdym razie nie bardzo, ale jest lodowaty jak cholera; promieniujące z niego zimno zalewa całe ciało i odbiera siłę nogom, zupełnie jak wtedy, kiedy mózg ci zamarza od gryzienia kostki lodu, tylko że czujesz to wszędzie. No i czujesz, jak ostrze prześlizguje się w tobie, tnąc wnętrzności. Szczerze mówiąc, cała ta sytuacja jest do bani, skoro już chcecie znać moje zdanie.[...] "

Offline

 

#6 2013-10-24 21:56:36

 Gracjando

Weteran

Call me!
Skąd: wziąć nowy komputer?
Zarejestrowany: 2012-11-11
Posty: 1303

Re: [🔒] Obiady czwartkowe

Opowiadanie o poszukiwaniu kobiet do haremu.


Va’esse deireádh aep eigean…
-----------------------------------
Bleoede dh'oine!
-----------------------------------
Miecz przez­nacze­nia ma dwa os­trza. Jed­nym jes­teś ty.

Offline

 

#7 2013-10-24 21:57:25

Epicki25

Weteran

Zarejestrowany: 2012-12-26
Posty: 1290

Re: [🔒] Obiady czwartkowe

Pisanie w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w opowiadaniu w którym piszemy w Obiadach czwartkowych Derpa na forum RP

Offline

 

#8 2013-10-24 22:03:14

Fillpl

Weteran

Zarejestrowany: 2013-02-14
Posty: 1449

Re: [🔒] Obiady czwartkowe

Opowiadanie o poszukiwaniach JJayJokera.

Offline

 

#9 2013-10-24 22:37:34

Nekosia

Królowa psychopatów

Skąd: Uć
Zarejestrowany: 2013-09-30
Posty: 2912

Re: [🔒] Obiady czwartkowe

można dawać kilka tematów?


Spoiler:

Gdy czasem ci się nudzi
Powkurzaj kilku ludzi
Poćwiartuj na kawałeczki
Jak dziecko zabaweczki
A gdy już krwią nabrudzisz
Nie będzie ci się nudzić
Posprzątać musisz burdel
Nakryli cię...
O kurde....

Spoiler:


"[...]Miecz w brzuchu to kłopotliwa rzecz - nie boli tak na prawdę, w każdym razie nie bardzo, ale jest lodowaty jak cholera; promieniujące z niego zimno zalewa całe ciało i odbiera siłę nogom, zupełnie jak wtedy, kiedy mózg ci zamarza od gryzienia kostki lodu, tylko że czujesz to wszędzie. No i czujesz, jak ostrze prześlizguje się w tobie, tnąc wnętrzności. Szczerze mówiąc, cała ta sytuacja jest do bani, skoro już chcecie znać moje zdanie.[...] "

Offline

 

#10 2013-10-24 22:55:08

Spamcia

Weteran

Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 1189

Re: [🔒] Obiady czwartkowe

To ja daję taki temat:
"Wspaniała i niebezbieczne przygoda w poszukiwaniu Zwiastunki Banana, która to ma zwiastować nadejście straszliwego Banana, który sprowadzi na świat chaos, śmierć, wojnę, chorobę i zagładę, a także potajemne wędrówki Kleryka Czarka do pobliskiego burdelu w celu zdemaskowania murzynów-porywaczy małych dziewczynek, z których robią przetwory mięsne."

Offline

 

#11 2013-10-25 07:29:18

Domi7777

Gość

Re: [🔒] Obiady czwartkowe

......Opowiadanie, ukazujące nasze forum opowiadaniowe jako świat, w którym istnieje uniwersum rodzaju wszelakiego, ale nie w samym świecie, a w innych wymiarach, a światem tym rządzi wielki i zły tyran.

 

#12 2013-10-25 11:05:17

Admin

Administrator

Skąd: Ashan
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 3664

Re: [🔒] Obiady czwartkowe

Zapomniałeś dodać "wszechmocny". ;3

Offline

 

#13 2013-10-26 22:59:15

Nekosia

Królowa psychopatów

Skąd: Uć
Zarejestrowany: 2013-09-30
Posty: 2912

Re: [🔒] Obiady czwartkowe

a o "skromnym" nie zapomniałeś czasem Slig? :)


Spoiler:

Gdy czasem ci się nudzi
Powkurzaj kilku ludzi
Poćwiartuj na kawałeczki
Jak dziecko zabaweczki
A gdy już krwią nabrudzisz
Nie będzie ci się nudzić
Posprzątać musisz burdel
Nakryli cię...
O kurde....

Spoiler:


"[...]Miecz w brzuchu to kłopotliwa rzecz - nie boli tak na prawdę, w każdym razie nie bardzo, ale jest lodowaty jak cholera; promieniujące z niego zimno zalewa całe ciało i odbiera siłę nogom, zupełnie jak wtedy, kiedy mózg ci zamarza od gryzienia kostki lodu, tylko że czujesz to wszędzie. No i czujesz, jak ostrze prześlizguje się w tobie, tnąc wnętrzności. Szczerze mówiąc, cała ta sytuacja jest do bani, skoro już chcecie znać moje zdanie.[...] "

Offline

 

#14 2013-10-26 23:21:08

Admin

Administrator

Skąd: Ashan
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 3664

Re: [🔒] Obiady czwartkowe

Nie, nie zapomniałem. Jestem arogancki i zadufany w sobie. Po prostu mam ku temu powód. ^^

Offline

 

#15 2013-10-26 23:27:40

Nekosia

Królowa psychopatów

Skąd: Uć
Zarejestrowany: 2013-09-30
Posty: 2912

Re: [🔒] Obiady czwartkowe

A jaki powód co? :)


Spoiler:

Gdy czasem ci się nudzi
Powkurzaj kilku ludzi
Poćwiartuj na kawałeczki
Jak dziecko zabaweczki
A gdy już krwią nabrudzisz
Nie będzie ci się nudzić
Posprzątać musisz burdel
Nakryli cię...
O kurde....

Spoiler:


"[...]Miecz w brzuchu to kłopotliwa rzecz - nie boli tak na prawdę, w każdym razie nie bardzo, ale jest lodowaty jak cholera; promieniujące z niego zimno zalewa całe ciało i odbiera siłę nogom, zupełnie jak wtedy, kiedy mózg ci zamarza od gryzienia kostki lodu, tylko że czujesz to wszędzie. No i czujesz, jak ostrze prześlizguje się w tobie, tnąc wnętrzności. Szczerze mówiąc, cała ta sytuacja jest do bani, skoro już chcecie znać moje zdanie.[...] "

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotels-world Bradford