Opowiadania RP

Opowiadania Roleplay - fantastyczne światy, fantastyczne postaci.


#1 2014-09-15 21:42:44

Fillpl

Weteran

Zarejestrowany: 2013-02-14
Posty: 1449

[🔒] Hardkorowe Fantasy

Jestem ostatnio strasznie rozczarowany realizmem, balansem, i tak dalej w opowiadaniach. Więc wpadłem na pewien pomysł. Opowiadania strasznie trudnego, realistycznego, zbalansowanego. A, i postaciom często zdarzy się umrzeć. I w ogóle pewnie będzie co najmniej kilka prób zanim uda się wam przeżyć do końca. Opowiadanie będzie zawierać bardzo szczątkowe ilości fabuły, bo nie o fabułę tu chodzi.

Bardzo ważny będzie w opowiadaniu balans. Chcecie biegać z magicznymi broniami? Przeciwnicy pewnie też będą w takim razie mieć magiczne przedmioty. Chcesz być OP magiem? Pewnie szybko skończy ci się mana albo pół twojej drużyny zabije OP mag przeciwnika. I tak dalej. "Siła" waszego pisania będzie ważniejsza od siły waszych postaci.

W opowiadaniu jest dowolność postaci, ale radzę uważać na zbytnie bycie OP z wyżej wspomnianego powodu. A, i chciałbym mieć trochę informacji o waszych postaciach, ich umiejętności, ekwipunek i takie tam, żeby od razu dostosować poziom trudności. Historią sobie nie zawracajcie głowy.

Jak można się domyślić, opowiadanie będzie w klimatach fantasy. Ot, będziecie wysłani z jakąś epicką misją zabicia potwora, albo coś takiego. Jak już wspominałem, będzie wiele prób, postaram się o jakieś różnorodne otoczenia. I dość różnorodnych przeciwników.

A i będę Mistrzem Gry dyktatorem. Jak napiszę, że wasza postać ginie, nie ma odwołania. No, możecie chwilę przed śmiercią się przemienić w demona jak pewien wieśmin, ale nie chcecie chyba spotykać przeciwników o podobnej mocy?

Offline

 

#2 2014-09-16 07:28:30

Domi7777

Weteran

Zarejestrowany: 2013-11-06
Posty: 10012

Re: [🔒] Hardkorowe Fantasy

Fillpl napisał:

A i będę Mistrzem Gry dyktatorem. Jak napiszę, że wasza postać ginie, nie ma odwołania. No, możecie chwilę przed śmiercią się przemienić w demona jak pewien wieśmin, ale nie chcecie chyba spotykać przeciwników o podobnej mocy?

Wolałbym Derpa. On by się na tym lepiej poznał.

Oczywiście jestem za, mimo że padnę pierwszy.


Śledź cały czas gazetkę w tym temacie! http://www.opowiadaniarp.pun.pl/viewforum.php?id=23

Spoiler:

Nowa jesteś? na tej bezludnej wyspie jest nas tylu, że traci się rachubę....

Offline

 

#3 2014-09-16 14:44:38

Nekosia

Królowa psychopatów

Skąd: Uć
Zarejestrowany: 2013-09-30
Posty: 2912

Re: [🔒] Hardkorowe Fantasy

Jestem za i będę brała udział, o ile tylko znajdę czas ^^


Spoiler:

Gdy czasem ci się nudzi
Powkurzaj kilku ludzi
Poćwiartuj na kawałeczki
Jak dziecko zabaweczki
A gdy już krwią nabrudzisz
Nie będzie ci się nudzić
Posprzątać musisz burdel
Nakryli cię...
O kurde....

Spoiler:


"[...]Miecz w brzuchu to kłopotliwa rzecz - nie boli tak na prawdę, w każdym razie nie bardzo, ale jest lodowaty jak cholera; promieniujące z niego zimno zalewa całe ciało i odbiera siłę nogom, zupełnie jak wtedy, kiedy mózg ci zamarza od gryzienia kostki lodu, tylko że czujesz to wszędzie. No i czujesz, jak ostrze prześlizguje się w tobie, tnąc wnętrzności. Szczerze mówiąc, cała ta sytuacja jest do bani, skoro już chcecie znać moje zdanie.[...] "

Offline

 

#4 2014-09-16 15:15:32

 Derp

Administrator

Call me!
Zarejestrowany: 2013-01-03
Posty: 1113

Re: [🔒] Hardkorowe Fantasy

Jestem za i piszę tego posta tylko dlatego że Spod najwyraźniej nie uznaje głosów na skype.


Spoiler:

Maffinka: Pobił Connora masztem i uciekł

Spoiler:

         Derp: - Zbroja. Topory. Za... *Tu zaczął liczyć na palcach.* - Jeden i trzy i dwa i dwa i trzy... Dwa! *Z dumą pokazał trzy palce.*
         Maff: *Uśmiechnęła się z satysfakcją wyczuwając łatwy interes* - ... Wiesz... Widzę, że już i tak masz tu niezły obrót i wszyscy są zainteresowani towarem jaki tu sprzedajesz. Tylko wielu z nich nie ma jakiegoś powodu, bodźca żeby zdecydować się na zakup. I teraz wkraczam tu ja. *Uśmiechnęła się tryumfalnie* Jestem człowiekiem od marketingu, reklamy itp. I mogę podnieść wydajność twojej działalności niemalże dwukrotnie! Oczywiście w zamian za drobną opłatą ale zaledwie symboliczną.
         Derp: - ... *Można by zauważyć smużkę dymu wylatującą z jego ucha.* - Kupujesz coś.
         Maff: - ... >_> ... ... No dooobraaa... Kupiłabym ... Ale wiesz, za wysoka cena. I w ogóle widziałam gdzieś podobne... *Kręci głową patrząc na asortyment orka* No i to było modne w poprzednim sezonie wszystko.
         Derp: *Wyjął zakrwawiony mieszek z tobołów i wepchnął jej go w rękę.* - Kupujesz coś.

Offline

 

#5 2014-09-16 16:10:53

Kharn

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-11
Posty: 185

Re: [🔒] Hardkorowe Fantasy

Jestem za :D

Offline

 

#6 2014-09-16 17:05:12

Bezimienny

Bywalec

Skąd: Kalaan, Skaro
Zarejestrowany: 2012-12-31
Posty: 949

Re: [🔒] Hardkorowe Fantasy

To ktoś jeszcze zakłada pomysły na opowiadania? D:
I niech będzie że tak, pewno nawet zrobię postać, ale nie wiem czy będę pisał.


"Demony uciekają, gdy dobry człowiek idzie na wojnę.
Zapada noc i zatapia słońce, gdy dobry człowiek idzie na wojnę.
Przyjaźń się łamie, a miłość kłamie, zapada noc i ciemny mrok,
Gdy dobry człowiek idzie na wojnę."
River Song

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
betónovĂ˝ch Ĺžump SvätĂ˝ Jur przegrywanie kaset vhs łódz