Opowiadania RP

Opowiadania Roleplay - fantastyczne światy, fantastyczne postaci.


#1 2012-12-20 15:42:42

Admin

Administrator

Skąd: Ashan
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 3664

[🔒] Odyseja Galaktyczna

Temat dyskusyjny opowiadania Odyseja Galaktyczna

Offline

 

#2 2012-12-20 16:52:47

Admin

Administrator

Skąd: Ashan
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 3664

Re: [🔒] Odyseja Galaktyczna

Odnośnie sprawy w opowiadaniu.

Domi7777 napisał:

*Nikt do tej pory nei zauważył, że właśnie złapali manekina Etria. Ten wrócił przez ten czas na swój statek i wziął zapasowy ewkipunek a następnie statek zamknął i bardzo szybko odleciał.*

Spamcia napisał:

*Etrio nie zauważył, że to tak naprawdę odleciał jego manekin, a on został uwięziony we wnętrzu statku Derpa.*

Domi7777 napisał:

*To Etrio poleciał statkiem, ponieważ Spama Derp i Slig nie mają prawda kontrolować mojej postaci i co isę z nią dzieje.*

Domi, sprawiasz teraz same kłopoty. W imię "twojej $@%# postaci, której nie możemy kontrolować" psujesz samo założenie opowiadań. I poważnie, dla ciebie kontrolowaniem jest zrobienie czegokolwiek, by twoja postać nie mogła robić czego kurna tylko chce. Swoją drogą, przypominam że dokładnie taką samą metodą zdjąłeś Garetta w statku Maff i Nathaniela gdy tylko się uwolniłeś. Coś w stylu "Od razu znikąd paraliżuje Sliga w jednym poście, a zaraz potem związuje ofiarę i napawa się, jak to postać Sliga jest na jego łasce." A teraz właśnie zaczynasz się fochać, że ktoś robi to samo z tobą. Pomyśl trochę o tym. Sprawa będzie omówiona na Skype, nie tutaj.

PS. Istnieje opcja "Sprawdź pisownię". Używaj jej.

Domi7777 napisał:

*To Etrio poleciał statkiem, ponieważ Spama Derp i Slig nie mają prawda kontrolować mojej postaci i co isę z nią dzieje.*

PS2. Wiesz, to jest dokładnie to czego chciałeś, by było sposobem zarządzania forum. Twoja ukochana demokracja.

Offline

 

#3 2012-12-20 17:49:51

Admin

Administrator

Skąd: Ashan
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 3664

Re: [🔒] Odyseja Galaktyczna

Derp napisał:

Będzie ktoś miał cokolwiek przeciwko jeśli mój statek go utopi? By szczezł w końcu... ( -)_( -)

Szczerze? Właśnie to planowałem zrobić, by pozbyć się jego postaci przy wykopywaniu go z opowiadania. Na razie jednak czekam na jego odpowiedź, a to zastosujemy jak dalej będzie sprawiać kłopoty.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotely MĂźlheim an der Ruhr