Opowiadania RP

Opowiadania Roleplay - fantastyczne światy, fantastyczne postaci.


#1 2014-01-08 22:19:41

Epicki25

Weteran

Zarejestrowany: 2012-12-26
Posty: 1290

[✕] Na ziemi i na niebie.

W pewnym świecie Istaniały dwie rasy. Toczyły one wojnę od nie pamiętnych czasów. Jedna rasa, wyglądem przypominała świnie, jednak nieco się od nich różniła. Stworzenie te miały duży ryj zajmujący dużą część twarzy, małe oczy a także zieloną skóre. Były niezwykle inteligentne, potrafiły budować fortyfikacje, lub machiny, nawet latające. Od wieków panowała u nich monarchia i wszystkim bezwzględnie rządził król. Był monarchą absolutnym. Druga rasa przypominała ptaki. NIe był aż tak inteligentne jak świnie, jednak nadrabiały to czym innym. Miały coś, co w dzisiejszych czasach nazwano by supermocami. JEdne były szybkie jak błyskawice, inne miały niezwykłą siłę, a niektóre potrafiły się nawet klonować. Dodatkowo, ich jednoczesną wadą i zaletą było to, że były jajorodne. Było to zaletą, gdyż ,,ptaki" chroniła niezwykle twarda skorupa, zaś żyworodne ,,świnie", zaraz po urodzeniu były praktycznie bezbronne. Minusem było to, że ,,świnie" mimo wszystko mogły po prostu uciec, zaś ,,ptaki" mogł jedynie czekać i modlić się, żeby udało im się bezpiecznie rozwinąc w swym schronieniu i bez obaw się z niego wydostać. ,,Świnie", jako iż nie są głupie opracowały najlepszy możliwy plan walki z ,,ptakami". Po prostu wykradają ich młode, zanim te się wyklują. Ptaki jednak starają się je odzyskać i bronić. Na razie szala zwycięstwa nie przechyla się na niczyje konto. Do kogo dołączysz? Komu pomożesz? Kto wygra? To twój wybór. 


************************************************************************************


I co Gracjan? Że niby nie da si zrobić opowiadania z Angry Birds?

Ostatnio edytowany przez Epicki25 (2014-01-08 22:19:51)

Offline

 

#2 2014-01-09 01:28:39

Smiki55

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-08
Posty: 109

Re: [✕] Na ziemi i na niebie.

Epicki25 napisał:

I co Gracjan? Że niby nie da si zrobić opowiadania z Angry Birds?

http://static.fjcdn.com/pictures/ROFL_b0a251_1211990.gif

Offline

 

#3 2014-01-09 02:34:09

 Derp

Administrator

Call me!
Zarejestrowany: 2013-01-03
Posty: 1113

Re: [✕] Na ziemi i na niebie.

Epicki25 napisał:

To twój wybór.

You Choise...


Spoiler:

Maffinka: Pobił Connora masztem i uciekł

Spoiler:

         Derp: - Zbroja. Topory. Za... *Tu zaczął liczyć na palcach.* - Jeden i trzy i dwa i dwa i trzy... Dwa! *Z dumą pokazał trzy palce.*
         Maff: *Uśmiechnęła się z satysfakcją wyczuwając łatwy interes* - ... Wiesz... Widzę, że już i tak masz tu niezły obrót i wszyscy są zainteresowani towarem jaki tu sprzedajesz. Tylko wielu z nich nie ma jakiegoś powodu, bodźca żeby zdecydować się na zakup. I teraz wkraczam tu ja. *Uśmiechnęła się tryumfalnie* Jestem człowiekiem od marketingu, reklamy itp. I mogę podnieść wydajność twojej działalności niemalże dwukrotnie! Oczywiście w zamian za drobną opłatą ale zaledwie symboliczną.
         Derp: - ... *Można by zauważyć smużkę dymu wylatującą z jego ucha.* - Kupujesz coś.
         Maff: - ... >_> ... ... No dooobraaa... Kupiłabym ... Ale wiesz, za wysoka cena. I w ogóle widziałam gdzieś podobne... *Kręci głową patrząc na asortyment orka* No i to było modne w poprzednim sezonie wszystko.
         Derp: *Wyjął zakrwawiony mieszek z tobołów i wepchnął jej go w rękę.* - Kupujesz coś.

Offline

 

#4 2014-01-09 14:37:49

 Gracjando

Weteran

Call me!
Skąd: wziąć nowy komputer?
Zarejestrowany: 2012-11-11
Posty: 1303

Re: [✕] Na ziemi i na niebie.

Miałem na myśli coś co miałoby sens, żeby osiągnęło chociaż 30 stron.


Va’esse deireádh aep eigean…
-----------------------------------
Bleoede dh'oine!
-----------------------------------
Miecz przez­nacze­nia ma dwa os­trza. Jed­nym jes­teś ty.

Offline

 

#5 2014-01-09 15:04:38

Epicki25

Weteran

Zarejestrowany: 2012-12-26
Posty: 1290

Re: [✕] Na ziemi i na niebie.

Gracjando napisał:

Miałem na myśli coś co miałoby sens, żeby osiągnęło chociaż 30 stron.

,,Jesteśmy losowymi ludzikami i się naparzamy a kto wygra ma nagrodę! Wygrywa ten co lepiej wszystko napisze."

Brzmi znajomo? Last stand w pigułce. Na 30 stronach to to się nie zatrzymało. Poza tym można by być jakimiś ,,ptasimi" komandosami, lub ,,świńskimi" mechanikami. Odrobinę takie jak Odyseja. Poza tym, zazwyczaj, o ile się nie mylę, walki (takie w zwarciu) trwają 3-5 stron, lub nawet 7. 30 stron by dobiło. Dałem radę? Dałem. Chyba, że znajdziesz coś jeszcze co tu jest źle.

Offline

 

#6 2014-01-09 23:18:44

 Derp

Administrator

Call me!
Zarejestrowany: 2013-01-03
Posty: 1113

Re: [✕] Na ziemi i na niebie.

Nie ma rasy inteligentnych ziemniaków 0/10


Spoiler:

Maffinka: Pobił Connora masztem i uciekł

Spoiler:

         Derp: - Zbroja. Topory. Za... *Tu zaczął liczyć na palcach.* - Jeden i trzy i dwa i dwa i trzy... Dwa! *Z dumą pokazał trzy palce.*
         Maff: *Uśmiechnęła się z satysfakcją wyczuwając łatwy interes* - ... Wiesz... Widzę, że już i tak masz tu niezły obrót i wszyscy są zainteresowani towarem jaki tu sprzedajesz. Tylko wielu z nich nie ma jakiegoś powodu, bodźca żeby zdecydować się na zakup. I teraz wkraczam tu ja. *Uśmiechnęła się tryumfalnie* Jestem człowiekiem od marketingu, reklamy itp. I mogę podnieść wydajność twojej działalności niemalże dwukrotnie! Oczywiście w zamian za drobną opłatą ale zaledwie symboliczną.
         Derp: - ... *Można by zauważyć smużkę dymu wylatującą z jego ucha.* - Kupujesz coś.
         Maff: - ... >_> ... ... No dooobraaa... Kupiłabym ... Ale wiesz, za wysoka cena. I w ogóle widziałam gdzieś podobne... *Kręci głową patrząc na asortyment orka* No i to było modne w poprzednim sezonie wszystko.
         Derp: *Wyjął zakrwawiony mieszek z tobołów i wepchnął jej go w rękę.* - Kupujesz coś.

Offline

 

#7 2014-01-10 16:21:54

Epicki25

Weteran

Zarejestrowany: 2012-12-26
Posty: 1290

Re: [✕] Na ziemi i na niebie.

A kto tak powiedział? Może będzie jakiś ,,ptak" który będzie miał moc przyzywania takowych? Lub ,,świnia" która nauczy takie ziemniaka no... intęligenci kórde no.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.opowiadaniarp.pun.pl